Parke Yapıştırıcı & Tutkal

Parke-Yapıştırıcısı-6+1-POLYFIX-PU–7006–PY1Parke Yapıştırıcısı (6+1) POLYFIX PU–7006–PY
Çift komponentli poliüretan esaslı, suya ve neme dayanıklı üstün özelliklere sahip Solventsiz (%100 ) bir yapıştırıcıdır.

Masif Yapıştırıcı (9+1) DUOPOL PU–7020–MP
Tanım: Çift komponentli poliüretan esaslı, suya ve neme dayanıklı üstün özelliklere sahip Solventsiz (%100 ) bir yapıştırıcıdır.
Kullanım Yerleri: Her türlü uzun boy ve kısa boy parkenin beton, seramik, mermer ve ahşap üzerine yapıştırılmasında kullanılır.Özellikle masif parkelerin yapıştırılmasında kullanılır.
Ambalaj Tipi: I.Komponent 9 Kg. Plastik kova veya teneke ambalaj II. Komponent 1 Kg. Plastik Bidon veya teneke ambalaj

Beton Primeri POLYFIX PU–7500–BP
Tanım: Poliüretan esaslı iki komponentli beton emprenye malzemesidir.
Kullanım Yerleri: Beton geçirgenliğini önler.Suya karşı dayanıklılık sağlar Üzerine uygulanacak astar ve ana katlar için geçirgen olmayan, daha az sarfiyat gerektiren bir zemin hazırlar.
Ambalaj Tipi: I. Kompenent 3 kg lık teneke ambalaj

Lamine-Laminat Parke Yapıştırıcısı POLYLAM PVA-4010-PL
Tanım: PVA(Polivinil asetat ) esaslı suya dayanıklılığı yüksek, üstün yapıştırma gücüne sahip, D3kalitesinde bir lamine-laminat yapıştırıcıdır. TS 3891 standardına uygun olarak üretilmiştir.
Kullanım Yerleri: Lamine-Laminat parkelerin yapıştırılmasında kullanılır
Ambalaj Tipi: 700 gr ve 500 gr’lık plastik tüplerde.

Komponentli PU Ahşap Parke Yapıştırıcısı
mk92s_aAhşap zeminleri terleme yapmadan yapıştırır. Solvent ve su içermeyen 2-komponentli PU ahşap parke yapıştırıcısıdır.
Ahşap zemin uygulamaları için uygundur.
Ahşabı terletmeden kürleşir ve bu yüzden oldukça hızlı ve güvenilir bir yapıştırıcıdır.
Uygulama: Her türlü ahşap parke ve ahşap zemin kaplaması yapıştırmasında, Beton ve kalsiyum sülfat zeminler üzerine, Magnesia ve mastik asfalt üzerine, Yeterli dayanıma sahip zeminlerde, V100 kontrplak üzerine, Emici olmayan yüzeylere, UZIN izolasyon şilteleri üzerine uygulanabilir.
Özellikleri:
Mükemmel dolgu özelliğine sahiptir,
Çok iyi homojen yayılma özelliği vardır,
Kalın uygulandığında bile büzüşme yapmaz,
Hızlı kürleşir,
Esnektir,
İç mekanlar için uygundur,
Solvent içermez.

DUPON 2K Parke Yapıştırıcı
dupon2k-parke-yapistiriciDUPON çift komponentli poliüretan esaslı parke yapıştırıcısıdır. Her çeşit parke ve ağaç kaplamalar için kullanılan iki komponentli poliüretan, reaksiyon ile sertleşen bir yapıştırıcıdır. DUPON uzun,kısa ve orta boy parkelerin yapıştırılmasında kullanılır. Dupon hazır parkelerin ve lamine kaplamaların yüzeylere yapıştırılmasında da kullanılır. DUPON mükemmel fleksibiliteye sahip olduğundan parkede oynama yapmaz. -10°C ile +50°C sıcaklıklar arasında hiçbir şekilde deformasyona uğramaz. DUPON alttan ısıtmalı zeminlere rahatlıkla uygulanabilir.
DUPON poliüretan astarlarla uyumludur.