Balterio

Belçika da üretilen Balterio Parke ürünleri yüksek kalitede ve sağlık belgeli parke koleksiyonuna sahiptir. Morparke Balterio dağıtıcı ve satıcısıdır.
Balterio, işlenmiş konik kenarları kaplamak için benzersiz folyo bant ya da vernik kullanır. Kenarlardaki folyo bandın dekoru laminatı gerçek parke döşemelerden zor bir şekilde ayırt edilebilir yapar ve planklarla mükemmel bir şekilde uyum sağlar!

balterio-2-222x300Balterio ParkeBelçika da üretilen Balterio Parke ürünleri yüksek kalitede ve sağlık belgeli parke koleksiyonuna sahiptir. Morparke Balterio dağıtıcı ve satıcısıdır. Tahtaların kısa kenarlarından yuvarlamalı döşeme sistemi hızlı döşeme ve kaya sertliğinde sabitleme sağlar. Tahtalara muhteşem mat krom bitişi veren Chromezone® teknolojisi son dokunuşu yapar.

Balterio ve Kalite: Aşınmaya karşı dayanıklılık Aşınmaya dayanıklılık, dolgu maddesi ile birlikte aşınmaya dayanıklı yüzeyle garanti altına alınmıştır. Darbelere karşı dayanıklılık Yüksek kaliteli HDF dolgu panelleri sivri topuklara, düşen maddelere ve mobilya ayaklarının neden olduğu basınç izlerine karşı dayanıklıdır. Sigara yanıklarına karşı dayanıklılık Balterio laminat döşemelerinize düşen yanan bir sigara, yerde birkaç saniye kaldığında döşeme üzerinde en ufak bir iz bırakmaz. Kaymaya karşı dayanıklılık Kaygan bir zemin siz ve ev halkı için büyük bir tehlike arz eder. Mühendislerimiz, düşmenizi engellemek için kaymaya karşı dayanıklılığı arttırmak için çok çaba harcadılar. Yer döşemelerimiz bu konuda, standartların % 45 üzerindedir.* *EN 13329 Neme karşı dayanıklılık Balterio HDF panellerini kendisi üretmekte olup, şişme ve genişleme ile ilgili en yüksek standartları uygulamaktadır. Lekelere karşı dayanıklılık Sos, makarna, reçel ya da kahve lekeleri halı ya da sert parke yüzeylere zarar verebilir. Balterio yüzeylerde ise, lekeler asla felaket anlamına gelmez. Hatta keçeli kalemler, ruj ya da tırnak cilaları bile, temiz bir beze dökülen bir parça asetonla temizlenebilir. Boyutsal Kararlılık Yüksek kaliteli paneller, Balterio laminat yüzeylerdeki nemin etkisini, sert ahşap ya da suntaya oranla daha fazla sınırlar. 1 metrelik yürüme alanındaki 1 mm lik şişme, genişleme bağlantıları aracılığıyla engellenir.

Çizilmelere karşı dayanıklılık koymakta yarar vardır. Balterio laminat yüzeyiniz yumuşat plastik sandalyeler ve ofis sandalyelerinin neden olduğu çizilmelere karşı dayanıklıdır. Ancak, ayakkabılarınızla içeri giren kumun yüzeyi çizmesini engellemek için, kapınıza bir paspas.

Balterio Koleksiyonu:
marco polo
diplomat
vitality deluxe